Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо на агропромислові виставки
2015-01-29

До уваги керівників підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності!

У період з 11 по 13 лютого 2015 року ТОВ "Київський міжнародний контрактований  ярмарок" проводить у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" (м. Київ, вул. Салютна, 2 Б) наступні міжнародні агропромислові виставки: "Зернові технології 2015", "Agro Animal Show 2015" та "Фрукти. Овочі. Логістика 2015".

Виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій в агропромисловий сектор України, демонструючи технологічні рішення для вирішення нагальних проблем галузі.

Кількість учасників становить близько 300 компаній і продовжує збільшуватися. Національні експозиції Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини, та Франції представляють передові технології своїх країн для аграрного сектору.

Загальна площа виставок у трьох павільйонах складає 28000 кв.м.

Виставки підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, профільні асоціації та наукові установи України та інших країн.

У рамках виставок буде проведено більше 30 – ти міжнародних заходів - конференцій, семінарів, круглих столів тощо, на яких будуть розглянуті питання впровадження новітніх технологій виробництва, управління бізнесом та підвищення ефективності господарювання.

(Детальніше про заходи на виставках  можна дізнатися на сайтах: www.grainexpo.com.uawww.animal-show.kiew.ua та www.freshexpo.kiev.ua ).

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]