Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо до обговорення
2016-08-10

Запрошуємо громадськість до обговорення пропозиції щодо встановлення пам’ятника миргородським бандуристам на розі вулиць Гоголя та Старосвітської (на місці колишнього пам’ятника Леніну).

Відповідна ініціатива зареєстрована на сайті петицій міської ради. Запропонували  її активісти районового козацького товариства "Миргородський полк Українського козацтва". Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення.

З пропозиціями  та зауваженнями звертайтеся до відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Миргород, вул. Старосвітська, 22/5. Телефон для довідок (05355)  5-25-25, або на е-mail: [email protected]

Автори ідеї пропонують увіковічити пам'ять кобзарів Миргорода і Миргородського краю, створивши пам'ятний знак у вигляді кобзаря, який грає на бандурі або кобзі. Роботи виконати за рахунок місцевої громади та з залученням спонсорських коштів меценатів з Миргорода, Миргородського краю та всіх небайдужих українців.

Утілення цього проекту буде історичним внеском миргородців в розвиток духовності нашого кобзарського краю та формування національної свідомості мешканців Миргородщини, Полтавщини та всієї України.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]