Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошення до участі у Конкурсі (велоуроки)
2021-03-02

Запрошуємо підрядників з доброю репутацією взяти участь у Конкурсі

Цим оголошенням Миргородська міська молодіжна громадська організація «За нами майбутнє» у межах реалізації проєкту «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19» запрошує кваліфікованих підрядників з доброю репутацією взяти участь у конкурсі та надати цінові/комерційні пропозиції для виконання наступник видів робіт/послуг.

Перелік основних видів передбачених робіт/закупівлі обладнання/надання послуг:

"Школа велосипедиста": організація та проведення занять для школярів (орієнтовно 1500 осіб) та осіб похилого віку (орієнтовно 100 осіб) з правил дорожнього руху для велосипедистів з видачею "прав велосипедиста". "Школа велосипедиста" включає:

  1. Проведення тестування школярів (до та після уроків) на знання правил дорожнього руху для велосипедистів, видача прав велосипедиста.
  2. Проведення тестування осіб похилого віку (до та після уроків) на знання правил дорожнього руху для велосипедистів, видача прав велосипедиста.
  3. Проведення уроків з вивчення правил дорожнього руху для велосипедистів у школах міста.
  4. Проведення уроків з вивчення правил дорожнього руху для велосипедистів на базі Інституту третього віку.

Повна адреса місцезнаходження об’єкта/надання послуги – Миргородська міська територіальна громада, Полтавська обл., приміщення та технічне забезпечення надається замовником.

Учасник повинен підтвердити досвід виконання зазначених (чи подібних) робіт або надання послуг, вказавши у своїй комерційній пропозиції назви та контакти представників організацій, де учасник виконував аналогічні роботи/надавав послуги.

Термін чинності комерційної пропозиції - 60 (шістдесят) робочих днів з дати її розкриття. Термін виконання робіт/надання послуг – до 20 червня 2021 року.

Комерційні пропозиції необхідно надіслати в електронному або паперовому варіанті не пізніше 16:00, 16 березня 2021 року на адреси: mirgorodinvest@gmail.com або Полтавська область, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. 8. Надані пізніше встановленого терміну комерційні пропозиції не будуть братися до уваги.

Додаткову інформацію учасники конкурсу можуть отримати за наступними адресами та телефонами:

mirgorodinvest@gmail.com

+380506861651, +380635969972

Полтавська область, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. 8

 Технічне завдання 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net