Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Стартує рейтинг популярності "Людина року"
2016-12-01

Розпочато прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року".

    Пропозиції щодо кандидатів на здобуття звання "Людина року-2016" та премії Антона Дмитровича Шевченка до 14 грудня 2016 року просимо надсилати  на поштову адресу міської ради: вул. Незалежності, 17, м. Миргород, 37600, на електронну адресу:  [email protected] або подавати в кабінет № 10 міської ради, телефон: 5-50-98 (положення про конкурс).

Номінації та критерії, за якими відбувається висування та оцінювання кандидатур на звання «Людина року»:

1. ПІДПРИЄМСТВО РОКУ (визначається підприємство, організація чи установа міста, незалежно від форми власності й підпорядкування, яке досягло помітних успіхів у своїй роботі, збільшило обсяги та темпи росту виробництва, на якому не було допущено скорочення чисельності працюючих, та яке не має заборгованості з виплати заробітної плати).

2.ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ (визначається серед працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, чиї трудові досягнення та професійні здібності гідні наслідування).

3.ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ (визначається серед  підприємців міста, які зуміли найкраще організувати свою справу, сприяли відкриттю нових робочих місць, виявили організаторські та підприємницькі здібності).

4.ПРАЦІВНИК СФЕРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ (визначається серед працівників торгівлі, ресторанного бізнесу, сфери побуту).

5.ПРАЦІВНИК МЕДИЧНОЇ СФЕРИ (визначається серед медичних працівників лікувальних закладів та працівників аптечної мережі міста).

6.ПРАЦІВНИК КУРОРТНО-ОЗДОРОВЧОЇ СФЕРИ (визначається серед працівників курортних закладів міста).

7.ОСВІТЯНИН РОКУ (визначається серед працівників освітніх закладів міста).

8.УЧЕНЬ РОКУ (визначається серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які протягом року досягли особливих успіхів у навчанні).

9.ТАЛАНТ РОКУ (визначається серед миргородців, чий талант особливо розкрився впродовж поточного року).

10.СПОРТСМЕН РОКУ, ТРЕНЕР РОКУ (визначається серед спортсменів, тренерів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).

11.ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ РОКУ (визначається серед поетів, художників, музикантів, творчих особистостей міста, працівників закладів культури різних форм підпорядкування, чий талант особливо проявився у цьому році).

12.ДОСЯГНЕННЯ РОКУ (визначається краще досягнення у будь-якій галузі чи сфері життя, яке сягнуло за межі міста, піднесло славу рідного міста і миргородців).

13.АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ (визначається серед миргородців, які за покликом серця працюють на благо територіальної громади нашого міста, беруть активну участь у розбудові, благоустрої, культурному житті міста, долучаються до суспільного життя громади).

14.ВІДКРИТТЯ РОКУ (визначається серед резонансних подій, що за своєю значущістю примножують славу Миргорода, слугують піднесенню іміджу міста; за втілення у життя цікавих ідей, проектів, відкриття нових імен, відкриття закладів, започаткування фестивалів, конкурсів).

15.РОДИНА РОКУ (визначається серед миргородських сімей, чиє родинне життя достойне прикладу для наслідування у вихованні дітей, міцності родинних зв’язків та сімейних традицій).

16. Літературно-мистецька премія ім. Антона Шевченка  (предметом розгляду журі загальноміського відкритого рейтингу популярності є витвори мистецтва, видання літературних творів, поетичних збірок, наукових праць, виставки та інші творчі здобутки авторів, що слугують піднесенню слави міста Миргород).

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]