Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році
2024-04-09

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

З метою підвищення рівня соціального захисту пільгових категорій населення, надання додаткових соціальних гарантій у Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт». Впродовж 2022-2023 років було оздоровлено  43 учасника бойових дій та 175  членів їх родин.

 

У 2024 році відповідно Комплексної програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників/Захисниць України, та членів їх сімей Миргородської міської територіальної громади  продовжується забезпечення санаторно-курортним оздоровленням у відділеннях філії  ПрАТ «Миргородкурорт»-«СКК «Миргород» Захисників та членів їх родин, які зареєстровані в населених пунктах Миргородської міської територіальної громади.

Право на санаторно-курортне оздоровлення, один раз за період дії Комплексної програми, має Захисник/Захисниця України, його/її дружина (чоловік), неповнолітні діти, або його/її батьки.

На виконання обласної Комплексної програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Полтавської області на 2023-2025 роки (далі обласна Програма) у 2024 продовжено заходи із соціального відновлення осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт» .

Для взяття на облік чи отримання додаткової інформації стосовно санаторно-курортного оздоровлення, чи соціального відновлення, потрібно звернутися до  Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради, за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 92, каб. 12 або за номером телефону – 5-61-31.

            Також,  в рамках зазначеної обласної Програми забезпечуються санаторно-курортним оздоровленням в санаторних закладах Полтавської області, серед яких санаторії, розташовані на території Миргородської МТГ – санаторії ПрАТ «Миргородкурорт» та «Санаторій імені Миколи Гоголя» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» наступні категорії громадян:

  • члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, зазначених у статті 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон);
  • члени сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій на території інших держав,
  • члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, відповідно до абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону (далі – члени сімей загиблих);
  • особи з інвалідністю внаслідок війни, відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону, осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території інших держав, яким встановлено статус відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які перебувають на обліку в управліннях соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (районних) у містах рад (далі – управління соціального захисту населення) на забезпечення санаторно-курортними путівками (далі – осіб з інвалідністю внаслідок війни);
  • членів сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС. 

Для визначення права чи отримання додаткової інформації стосовно санаторно-курортного оздоровлення вищезазначених категорій громадян потрібно звернутися до  Центру соціальних служб Миргородської міської ради, за адресою м. Миргород, вул. Сорочинська, 14а або за номером телефону – 5-51-25.

Для проведення оздоровчої компанії громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії, в обласному бюджеті в рамках Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області передбачені кошти для забезпечення санаторно-курортним лікування  в санаторно-курортних закладах Полтавської області.

Для взяття на облік чи отримання додаткової інформації стосовно санаторно-курортного оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, потрібно звернутися до  Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради, за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 92 або за номером телефону – 5-61-31.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]