Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про результати конкурсу
2023-02-03

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

 3 лютого 2023 року у приміщенні міської ради  у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 " Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я", відбувся конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

Конкурсна комісія визначила переможцем Харченка Віктора Івановича і прийняла рішення про рекомендацію  міській ради затвердити його кандидатуру на цій посаді відповідно до Статуту підприємства.

Відеозапис засідання конкурсної комісії можна переглянути за посиланням

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]