Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про прийом кандидатур на участь в робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану
2022-02-20

Повідомлення про прийом кандидатур на участь в робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану

На виконання чинного законодавства та рішення шістнадцятої сесії Миргородської міської ради восьмої сесії від 18.02.2022р. № 32 "Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області" розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади.

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників Миргородської міської ради, виконавчого органу Миргородської міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Миргородську міську раду та виконавчий орган Миргородської міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Миргородської міської територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади приймаються з 22.02.2022р. по 15.03.2022р. на адреси:

  • електронною поштою: [email protected] або [email protected];
  • офіційними листами: м. Миргород, вул. Незалежності, 17 (виконавчий комітет Миргородської міської ради) або м. Миргород, вул. Сорочинська, 53, приміщення 9 (управління архітектури та державного архітектурно – будівельного контролю).

 

Управління архітектури та державного архітектурно–будівельного контролю

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]