Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку громади
2022-02-21

Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади

На виконання вимог чинного законодавства шістнадцятою сесією Миргородської міської ради восьмого скликання прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області (рішення № 32 від 18 лютого 2022 року).

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно – транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 01.09.2021р. № 926).

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану.

Термін внесення пропозицій з 22.02.2022р. по 15.03.2022р.

Пропозиції можна надавати на адреси:

  • електронною поштою: [email protected] або [email protected];
  • офіційними листами: м. Миргород, вул. Незалежності, 17 (виконавчий комітет Миргородської міської ради) або м. Миргород, вул. Сорочинська, 53, приміщення 9 (управління архітектури та державного архітектурно – будівельного контролю).

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали, місце проживання.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 

Управління архітектури та державного архітектурно–будівельного контролю

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]