Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення!
2016-04-20

ПрАТ «Миргородкурорт» повідомляє про намір зміни вартості тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за адресою вул. Миргородських дивізій, 42-а, м. Миргород

Інформація

про зміну вартості тарифу на послуги з утримання будинку та

прибудинкової території, що надається ПрАТ «Миргородкурорт»

 

Опис проблеми

Підставою для перегляду тарифу на послуги з утримання будинку та при будинкової територій стало підвищення цін на енергетичні та матеріальні ресурси.

Так вартість матеріалів для виконання санітарних робіт подорожчала у середньому на 256,3%, покрівельних матеріалів - на 233,2 %, вартість паливо-мастильних матеріалів на 233,2 %.

В останнє зміна тарифу на послуги з утримання будинків та при будинкових територій відбулася 01 січня 2012 року згідно з рішенням виконавчого комітету Миргородської ради від 29 грудня 2011 року № 942 «Про тарифи на послуги централізованого теплопостачання, гаряче водопостачання, водопостачання, водовідведення, утримання житлового будинку і при будинкової території ПрАТ «Миргородкурорт».

В зв’язку з вищезазначеним ПрАТ «Миргородкурорт» провів розрахунки тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване опалення і постачання гарячої води, централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869.

 

1.Обгрунтування.

Згідно п. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець здійснює розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подає їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку.

Згідно п. 3 ст. 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги.

2. Очікувані результати.

Приведення тарифів на послуги з утримання будинків та при будинкових територій до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість:

  • надавати своєчасно та якісні послуги споживачам з утримання будинку та при будинкової території;
  • своєчасну сплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств;
  • налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства;

3. Мета регулювання.

Метою рішення «Про тарифи на послуги з утримання будинку та при будинкової території» є:

  • встановлення тарифу в розмірі економічно обґрунтованих витрат ;
  • забезпечити своєчасне проведення поточних ремонтів будинку ;
  • здійснювати беззбиткову діяльність підприємства

4. Механізм регулювання.

Передбачає досягти відповідність розмірів тарифів шляхом прийняття рішення , що до приведення їх до фактичних витрат. Дане рішення буде процедурним документом, відповідно до якого споживачам буде проводитися нарахування плати за житлово-комунальні послуги .

5. Можливість досягнення.

Прийняття рішення органами місцевого самоврядування на впровадження тарифів на житлово-комунальні послуги, врахувавши зауваження та пропозиції споживачів.

6. Ризик впливу – мінімальний ( до зміни чинного законодавства).

7. Обґрунтування терміну чинності – до зміни чинного законодавства, цін на матеріали, енергоносії, паливо, витрат на оплату праці, податків, зборів та обов’язкових платежів.

8. Показники результативності:

У результаті проведення як базового, так і повторного дослідження, будуть проводитися та вивчатися такі показники :

  • отримання прибутку чи збитку від здійснення господарської діяльності підприємства по наданню житлово-комунальних послуг (щоквартально);
  • рівень відшкодування витрат діючим тарифом на житлово-комунальні послуги (щоквартально);
  • відсоток погашення дебіторської заборгованості підприємствами (споживачами) послуг ( щомісячно);

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Миргородської міської ради приймаються протягом 15 днів з дня його оприлюднення на адресу: Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», 37600, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя 112, Тел. (05355) 5-26-33, 5-24-21 Факс 5-32-65

 

Детальніше ознайомитися із проектом рішення можна за посиланням

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 20 травня 2024 року

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]