Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Комунальне підприємство «Миргородська управляюча компанія» інформує
2022-02-23

Комунальне підприємство «Миргородська управляюча компанія» Миргородської міської ради доводить до відома споживачів про зміну ціни на послугу з управління багатоквартирними будинками з 01 березня 2022 року

 

Необхідність перегляду ціни послуги з управління зумовлена об’єктивними факторами, які не залежать від підприємства, а саме зростання розміру мінімальної заробітної плати/прожиткового мінімуму на рівні держави, вартості трудових та матеріальних ресурсів, інструментів, паливо-мастильних матеріалів, вартості робіт та послуг підрядних організацій. З метою забезпечення співвласників належними умовами проживання, задоволення господарсько-побутових потреб, надання своєчасних та якісних послуг з управління і відбулася зміна ціни послуги. Адже тільки при відповідності ціни послуги економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуги з управління в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту, технічного обслуговування, освітлення місць загального користування, енергопостачання ліфтів (за наявності) та прибирання прибудинкових територій.

Ціна послуги з управління багатоквартирними будинками розрахована для кожного будинку окремо з урахуванням фактичних обсягів робіт та технічних характеристик кожного будинку. Перелік послуг та вартість за кожною складовою наведено в структурі ціни, котрі розміщенні на сайті КП «Миргородська управляюча компанія» за посиланням mirjkh.com.ua в розділі «Ваш будинок».

 

КП «Миргородська управляюча компанія»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]