Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дорогі учасники Великої Вітчизняної війни!
2011-10-26

Славні воїни - визволителі!

Однією з основних дат в сучасній українській історії є 28 жовтня - день визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Тяжкі, кровопролитні бої, які велися за кожен клаптик рідної української землі, кожну миргородську вулицю, наближали велику, загальну Перемогу.. Одинадцять тисяч синів і дочок не повернулися до рідної миргородської домівки. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах і підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, хто пішов із життя від ран та хвороб, голоду і негараздів! Вічна пам'ять і шана за відвойований мир нашим героям. Пам’ятаючи і шануючи історію древнього міста над Хоролом, героїчні, бойові та трудові подвиги своїх земляків, ми закладаємо міцну основу для майбутніх звершень і високих досягнень на благо рідного Миргорода.

Дорогі ветерани! Щиро вітаю Вас із 67-ю річницею звільнення України від фашистських загарбників. Дякую Вам, наші сивочолі герої, за здобутий мир і за визволений Миргород, за мужність і хоробрість, за Вашу самовідданість і самозречення, за ратний подвиг в ім’я Великої Перемоги. Миргородська міська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус продовжуватимуть робити усе можливе, аби Ви, дорогі ветерани, почувалися захищеними і пошанованими. Ми не полишимо своїх ініціатив, що стосуються забезпечення транспортом, зв’язком, належним медичним обслуговуванням ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни.

Ми разом будемо примножувати трудові здобутки батьків і матерів, які у повоєнний час підняли місто з руїн і перетворимо Миргород на сучасне європейське місто. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями і найвищими чеснотами залишаться священна пам’ять і глибока повага до героїв. Бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі і великого людського щастя, натхнення та плідної праці задля процвітання рідного Миргорода.

 

Із повагою міський голова С.П.Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]