Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики
2023-12-15

18 грудня 2023 року о 15.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

На порядок денний виносяться наступні питання:

 1. Про бюджет Миргородської міської територіальної громади на 2024 рік (1656800000). До відома.
 2. Про затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання. До відома.
 3. Про схвалення проєкту договору про співробітництво з Комишнянською селищною територіальною громадою у сфері забезпечення  пожежної охорони.
 4. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Миргородської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки.
 5. Про встановлення та припинення права оперативного управління.
 6. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Миргородської міської територіальної громади  на 2024 -2026 роки.
 7. Про затвердження Комплексної програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників/Захисниць України, та членів їх сімей Миргородської міської територіальної громади на 2024-2026 роки».
 8. Про затвердження порядків надання матеріальних допомог та соціальної підтримки Захисникам/Захисницям України та членам їх сімей, передбачених Комплексною програмою реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників/Захисниць України, та членів їх сімей Миргородської міської територіальної громади на 2024-2026 роки».
 9. Про схвалення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад у сфері надання соціальної послуги «догляд вдома» та надання комплексних реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю та дітям від 0 до 3-х років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.
 10. Про внесення змін в рішення 42 сесії міської ради 8 скликання від 30.11.2023 року № 363 «Про створення служби «Сервісний офіс у справах ветеранів» при Центрі соціальних служб Миргородської міської ради та затвердження Положення про Центр соціальних служб Миргородської міської ради у новій редакції».
 11. Про затвердження Програми з реалізації проєкту "Реконструкція комунального некомерційного підприємства “Миргородська лікарня інтенсивного лікування” по вул. Гоголя, 172, м. Миргород Полтавської області. Коригування" у рамках Програми з відновлення України в новій редакції.
 12. Про затвердження Програми з реалізації проєкту "Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул. Гоголя, 149-А в м. Миргород Полтавської області" у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в новій редакції.
 13. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів.
 14. Про передачу майна.
 15. Про затвердження "Комплексної програми розвитку охорони здоров'я Миргородської міської територіальної громади на 2024-2026 роки".
 16. Про схвалення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров'я.

 

Не у розпорядженні:

 

 1. Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради восьмого скликання від 30 листопада 2023 року № 374 "Про надання дозволу на передачу основних та оборотних активів".
ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]