Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Повідомлення про оприлюднення
2023-02-24

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

«Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території  Миргородської міської територіальної  громади»

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Миргородської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Миргородської міської територіальної  громади» з відповідним аналізом регуляторного впливу, який розроблений Миргородською міською радою (вул. Незалежності, 17, м. Миргород, Полтавська область, 37600, тел. (05355) 5-25-01, e-mail: [email protected])

Регуляторний акт передбачає затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Миргородської міської територіальної  громади та Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів на території Миргородської міської територіальної  громади, а також визначити правове регулювання в сфері зовнішньої реклами на території громади.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються до 15 квітня 2023 року управлінням архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Миргородської міської ради в письмовому вигляді на адресу: каб. 3, прим. 9, вул. Сорочинська, 53, м. Миргород, Полтавська область, 37600 та e-mail: [email protected] або в усній формі за                тел. (05355) 5-25-25, (05355) 5-07-06.

Проект регуляторного акту розміщено  на офіційному вебсайті Миргородської міської ради: http://myrgorod.pl.ua:

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]