Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення
2023-12-14

Про припинення юридичної особи

На виконання рішення сорок третьої позачергової сесії Миргородської міської ради № 392 від 08.12.2023 року "Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради восьмого скликання (ІІ засідання) від 15.12.2020 р. № 7 "Про затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання" розпочинають процедуру припинення шляхом реорганізації (злиття) Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради (код ЄДРПОУ 38468277) та Відділ житлово-комунального господарства Миргородської міської ради (ЄДРПОУ 38468303). У відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляємо, що строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог до відділів становить 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації.

Заяви кредиторів приймаються протягом 2 (двох) місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи (реорганізації шляхом злиття) – до 14.02.2024, за місцезнаходженням комісій з припинення відділів за адресою: 37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця Я. Усика, будинок 7.

Після реорганізації усі активи та зобов’язання у повному обсязі переходять до правонаступника – Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]