Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення
2022-12-26

Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради

Відповідно до ст.16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального  закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017р. № 1094 Миргородська міська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради , яке знаходиться за адресою:         м. Миргород, вул. Гоголя 172.

 

Вимоги до кандидата:

Повинен знати: закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення 3 управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я. 

 

Кваліфікаційні вимоги

 Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності у галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Охорона здоров'я", або  "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки".

У разі освіти у галузі знань "Охорона здоров'я", "Право", "Соціальні та поведінкові науки" або "Гуманітарні науки" вимагається наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань  "Управління та адміністрування" або  "Публічне управління та адміністрування".

 

Стаж роботи:

5 років на керівних посадах.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються  протягом 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Миргородської міської ради та реєструються як вхідна кореспонденція органу управління. Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі надають наступні документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (на флешці);

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я,  щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції” вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”);

13) документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови (згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної ”.

Заяву про участь у конкурсізгоду на обробку персональних даних,  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції” вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду,  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів подавати згідно з додатками до  Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального  закладу охорони здоров'я, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017р. №1094.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

  • план реформування закладу;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності  його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Зі статутом, структурою, а також інформацією про кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу можна ознайомитись на офіційному сайті КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

 

Умови оплати праці будуть визначені відповідно до нормативних документів профільного законодавства.  

Конкурс буде проведено в приміщенні виконавчого комітету Миргородської міської ради.

 

 Документи приймаються за адресою: 37600 м.Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет № 16. Останній день подачі документів 24 січня 2023 року.

 Телефон для довідок: 5-21-42; e-mail: [email protected]

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]