Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошення до участі у конкурсі
2021-02-05

Запрошуємо кваліфікованих підрядників взяти участь у конкурсі 

Цим оголошенням Миргородська міська молодіжна громадська організація «За нами майбутнє» у межах реалізації проєкту «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19» запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією взяти участь у конкурсі та надати цінові/комерційні пропозиції для виконання наступник видів робіт/послуг.

Перелік основних видів передбачених робіт/закупівлі обладнання/надання послуг - розробка візуалізованого макетдизайну на будівництво велодоріжок, відповідно до Концепції розвитку велосипедного руху м. Миргород (http://myrgorod.pl.ua/page/proekty-mista/velokontseptsija-mista) та з урахуванням положень оновлених державних будівельних норм, зокрема, в частині організації велосипедного руху (ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»).

Повна адреса місцезнаходження об’єкта/надання послуги - Центральна частина міста Миргород, Полтавська обл., по вул. Гоголя від вул. Котляревська до вул. Шевченка, орієнтовно 6 км (по 3 км в кожну сторону).

Потенційний підрядник повинен підтвердити досвід виконання артикульованих (чи подібних) робіт або надання послуг копіями договорів разом з актами ВР та оригіналами позитивних листів-відгуків замовників щодо виконаних договорів. Копії договорів та актів ВР потенційний підрядник завіряє печаткою та підписом.

Термін чинності конкурсної пропозиції - 60 (шістдесяти) робочих днів з дати її розкриття.

Конкурсні пропозиції з супроводжуючими документами необхідно надіслати в електронному варіанті не пізніше ніж 17:00, 19 лютого 2021 року на адресу: mirgorodinvest@gmail.com. Розкриття поданих конкурсних пропозицій відбудеться у присутності всіх членів конкурсної комісії і кандидатів. Надані пізніше встановленого терміну Конкурсні Пропозиції не будуть братися до уваги.

Технічне завдання можна безкоштовно отримати за такою адресою: Полтавська область, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. 8 або за запитом на електронну пошту mirgorodinvest@gmail.com.

Додаткову інформацію зацікавлені підрядники можуть отримати за зазначеною вище адресою, або за телефонами: +380506861651, +380635969972

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ на закупівлю послуги РОЗРОБКА ВІЗУАЛІЗОВАНОГО МАКЕТДИЗАЙНУ на будівництво велодоріжок в центрі міста у межах реалізації ініціативи «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]