Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Громадське обговорення!
2021-02-28

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

На виконання рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради від 27.01.2021р. № 22 "Про проведення громадських слухань" на громадське обговорення виносяться проєкти містобудівної документації: Генеральний план з розробкою Плану зонування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Дібрівка Миргородського району Полтавської області; Генеральний план з розробкою Плану зонування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Показове Миргородського району Полтавської області; Генеральний план з розробкою Плану зонування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Стовбине Миргородського району Полтавської області.

З матеріалами проєктів містобудівної документації можна ознайомитись за посиланням та в приміщенні управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю за адресою: вул. Гоголя, 171/1, кім. 5, м. Миргород, Полтавська область.

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) зауваження та пропозиції подаються у письмовій формі на адресу управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Миргородської міської ради: вул. Гоголя, 171/1, кім.5, м. Миргород, Полтавська область, 37600, або на електронну пошту: mmr_arch@ukr.net (від фізичних осіб - із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника) та в усній формі за тел. 5-25-25.

Відповідальна особа за організацію розгляду зауважень та пропозицій – заступник начальника управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Бессонова Оксана Іванівна, тел. 5-25-25.

Пропозиції та зауваження приймаються до 01.03.2021р.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 27 вересня 2023 року

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
     
Увага! Змінено дату проведення виконкому!

 Заплановане на 28 вересня 2023 року засідання виконавчого комітету перенесено на 02  жовтня . Початок о 10.00.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net