Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги мешканців Миргорода та Миргородського району!
2017-05-11

16 травня 2017 року о 9.00 год. в залі засідань Миргородської міської ради розпочнеться засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб долучитися до роботи в групі та представити свої проектні ідеї, що були подані до Плану реалізації (на 2017-2019 роки) та, можливо, подати додаткові ідеї проектів, які дозволять сформувати якісний перспективний План реалізації Стратегії.

Програма засідання

Нагадуємо, що договір про співробітництво щодо розробки та реалізації Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки з Миргородською міською радою погодились укласти такі 10 сільських рад, як: Вовнянська, Гаркушинська, Дібрівська, Зубівська, Петрівцівська, Попівська, Слобідська, Хомутецька, Шахворостівська та Ярмаківська. Тому проекти для розвитку громад можна планувати з врахуванням спільних інтересів вказаних територій.

З попереднім варіантом дерева цілей та вже запропонованих до реалізації проектів можна ознайомитися, завантаживши архів за посиланням та обрати відповідну стратегічний напрямок для написання додаткової проектної ідеї.

Додаткові ідеї проектів до Плану реалізації Стратегії на 2017-2019 роки можна подавати до відділу економічного прогнозування та туризму Миргородської міської ради за адресою: м.Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. №6 або на електронну адресу [email protected].

Додаткова інформація на сайті міської ради або за тел. 5-20-42, 5-21-44.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]