Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звіт міського голови перед миргородцями
2015-03-21

20 березня у центрі естетичного виховання міський голова Сергій Соломаха звітував про свою роботу та роботу виконавчої влади за 2014 рік. У вступному слові керівник міста коротко окреслив основні питання з життєдіяльності міста над якими працювали минулому році.

Оскільки підсумкову звіту міського голови про роботу за минулий рік передували обговорення інформації, оприлюдненої на офіційному веб-сайті міської ради, у радах мікрорайонів, на Громадській раді, то під час звітування Сергій Соломаха коротко розповів про роботу кожної складової у структурі життєдіяльності міської громади та  вказав на проблемні питання.

Підбиваючи підсумки роботи за минулий рік, міський голова наголосив, що торік спільними зусиллями вдалося зробити максимум за умов мінімального фінансування. У 2014 році довелося працювати в умовах жорсткої економії. До кінця року були проблеми із проходженням коштів через систему державного казначейства, тому, навіть, маючи "живі" гроші, не вдалося виконати заплановані ремонтні роботи вчасно. Позитивним є те, що залучаючи позабюджетні кошти від міжнародних програм та грантів, місто стало лідером не тільки на Полтавщині, але й одним з найкращих на теренах всієї України. По кожному об’єкту бюджетної сфери та житлово-комунального господарства була проведена суттєва робота.

Завершуючи свій виступ, міський голова подякував небайдужим мешканцям за допомогу у вирішенні нагальних питань міста, за підтримку земляків, які беруть участь в АТО, за сприяння в  охороні громадського порядку в Миргороді.

Після цього, громаді міста була надана можливість у залі поставити міському голові запитання, які найбільше хвилюють миргородців та почути на них вичерпні відповіді.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]