Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч за круглим столом
2015-10-28

Із офіційним візитом Миргород відвідали депутати Верховної ради України та учасники пілотного в Україні проекту МАДЕМ "Місцеві альтернативні джерела енергії". За круглим столом у міського голови Сергія Соломахи поважні гості обговорили результати проекту та подальшу перспективу співпраці щодо упровадження у Миргороді зеленої енергетики.

Міський голова Сергій Соломаха повідомив, що експеримент з реконструкцією котельні - важливий інвестиційний проект для міста. Будівництво установки, що працюватиме на біомасі – найвартісніший проект з числа тих, що вдалося втілили в Миргороді з допомогою міжнародних коштів. Загальна вартість проекту МАДЕМ 2 мільйони доларів. Частка міського бюджету складає 200 тис.грн. 2 мільйони грн. виділили з обласного бюджету, інші кошти – інвестиції агентства федерального уряду США USAID.

За словами заступника директора місії USAID в Україні, Білорусі і Молдові Джона Пеннела, співпраця у галузі біоенергетики триватиме. Миргород став яскравим прикладом утілених заходів по заміщенню природного газу біомасою.

Як повідомила заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона Бабак, наразі вивчають законодавчі ініціативи, які б дозволяли органам місцевого самоврядування встановлювати вартість тепла, що виробляється з біомаси.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]