Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч з надавачами послуг з енергоефективності
2020-01-02

 У Києві відбувся захід з фасилітації спілкування між представниками муніципалітетів, ОТГ та надавачів послуг у сфері енергоефективності. Захід проведено у рамках проєкту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Міжнародний консультант Проєкту Боштіан Крайнц наголосив на важливості спілкування та посилення зав’язків між надавачами послуг та муніципальним сектором для розвитку енергоефективності в Україні. Представники міст та ОТГ презентували потенційні та діючі проєкти у своїх містах, які стосуються енергоефективності. З Миргорода участь у заході взяли Анна Торубара, головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту, та Сергій Сень, фінансовий менеджер проєкту ЄС MO.GE.DI.CO, які представили проєкт MO.GE.DI.CO, його поточний стан та запросили присутні будівельні компанії до участі у тендерах за проєктом: з реконструкції котельні по вул.Прорізній, 4 та теплових мереж та реконструкції ДНЗ №10. Після презентацій учасники заходу провели ярмарок потреб та пропозицій обмінятись пропозиціями, досвідом та контактами. На підсумок відбулася дискусійна панель за участю представників муніципалітетів та компаній.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]