Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч міського голови з жителями мікрорайону "Промисловий"
2019-02-12

11 лютого відбулася зустріч міського голови Сергія Соломахи з активом мікрорайону "Промисловий" у рамках обговорення його річного звіту. На відкритій зустрічі із міським головою жителі цього мікрорайону найбільше були схвильовані високими тарифами за центральне опалення, роботою котельні в "авіамістечку" після модернізації,  перспективою облаштування аптеки, пільговим перевезенням, дольовою участю у капітальних ремонтах.

Під час обговорення питання по теплопостачанню міський голова пояснив, тарифи за тепло встановлює обласна рада, оскільки комунальне підприємство “Миргородтеплоенерго” підпорядковане області. Про роботу котельні та ІТП пояснювали представники теплопостачальної організації. За їх словами, проект ще не завершено, продовжується наладка індивідуальних теплових пунктів, відшукують шляхи регулювання теплового режиму в будинках, аналізують споживання та проводять перерахунки.

Багато питань стосувалося щодо облаштування аптеки, поточного та капітального ремонту житлового фонду, міських програм фінансової допомоги. Міський голова зазначив, що діяти в напрямку економії та енергозбереження сьогодні це необхідність. У минулих роках в багатоквартирній забудові були встановлені лічильники обліку тепла. Наступний крок, про який варто задуматися — облаштування індивідуальних теплових пунктів. Крім того, міська рада йде назустріч миргородцям у вигляді програм, які допомагають вирішувати питання енергозбереження на умовах співфінансування. За міською програмою дольової участі, яка діє в Миргороді четвертий рік, відремонтовано близько 10 покрівель багатоповерхівок. За тією ж програмою мешканці утеплюють свої будинки, а  жителі ОСББ на конкурсній основі виграють міжнародні гранти і на умовах співфінансування ремонтують свої будинки.

Як і на зустрічах у інших мікрорайонах жителі порушували питання пільгового перевезення, необхідності ремонту внутрішньо-будинкових проїздів, вуличного освітлення, будівництва спортивного майданчика. Усі озвучені жителями мікрорайону питання було запротокольовано для подальшого їх вирішення.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]