Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч міського голови з активістами мікрорайону "Личанка"
2019-02-01

31 січня міський голова Сергій Соломаха спілкувався з жителями мікрорайону "Личанка". Зустріч проходила у рамках звіту міського голови про роботу за минулий рік.

Спочатку голова Ради цього мікрорайону Сергій Яковлєв та секретар Ніна Логвин  розповіли про те, що було зроблено упродовж минулого року. За поданням ради мікрорайону зроблений ямковий ремонт вулиць Личанської, Козацької, Єрківської, Красносільської, Лікарняної. Проведено щебеневу підсипку вулиць Личанської, Стаднянської, Красносільської, Фестивальної, Ламаної, Миру, Шкільної, Єрківської та провулків Гладкого і Красносільського. У плані роботі з благоустрою було виконано ремонт та реконструкцію вуличного освітлення на вулиці Личанської (початок вулиці) та вулиці Фестивальної. Розпочаті роботи по водовідведенню по вулиці Личанській. Також у мікрорайоні відремонтовано будинок культури та розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини. Разом і зробленим, у мікрорайоні залишаються проблемні питання, які потребують  вирішення.

У ході діалогу мешканці мали змогу особисто поставити хвилюючі їх запитання та отримати відповіді і роз'яснення. Найбільше питань стосувалося розчистки снігу, перепаду напруги по деяких вулицях, вивезення сміття, транспортного сполучення, "шкільного автобусу" та подальшого благоустрою на території мікрорайону.

Оцінюючи роботу за звітний період жителі мікрорайону висловили немало критики. Здебільшого нарікали на роботу комунальних служб.  Дякували  за збудовану амбулаторію сімейної медицини та капітальний ремонт Центру культури і дозвілля, своєчасну заміну вуличних ліхтарів.

Підсумовуючи зустріч міський голова Сергій Соломаха  поставив вимогу комунальним службам  дотримуватися  добросовісних  відносини зі споживачачи послуг та по можливості, оперативно вирішувати проблемні питання громадян кожного мікрорайону.  

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]