Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Зрозумій, допоможи, підтримай"
2016-09-14

У рамках акції "Зрозумій, допоможи, підтримай" на центральній вулиці Миргорода розміщено білборди із соціальною рекламою з тематики протидії наркоманії. Мета заходу - профілактика розповсюдження наркоманії серед молоді та виявлення протиправних діянь, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Т.в.о.начальника Миргородського відділу поліції Микола Кульчицький розповідає:
  "В усіх розвинутих країнах існують програми профілактики наркозалежності. Вони спрямовані на розвиток уміння людини швидко впізнати ситуацію ризику нарковживання та усвідомлення вибору своєї поведінки. У цьому напрямку ми вирішили посилити роботу з превентивних заходів і започаткувати та провести в Миргороді акцію "Зрозумій, допоможи, підтримай". Сподіваюсь, що даний захід схвально підтримає та долучиться до його проведення і громада міста".
  У межах  акції заплановано  проведення лекцій та відкритих уроків в усіх навчальних закладах Миргорода. До проведення заходу будуть залучатись фахівці - медики, співробітники центру сім"ї та молоді, а також поліцейські ювенальної превенції Миргородського відділу поліції.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net