Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зробимо місто чистим!
2018-04-02

Із 02 квітня по 01 червня 2018 року у Миргороді проходитиме двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою міста. Розпорядженням міського голови Сергія Соломахи доручено керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій.

Радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів рекомендовано забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, прибудинковій території та навколо гаражів. Також доручено радам мікрорайонів, навчально–виховним та культурно–мистецьким закладам міста визначити дні для виділення автотракторної техніки по санітарній очистці і проінформувати секретаріат оперативної групи по проведенню двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою.

На поточному тижні планують розпочати роботи з розчистки кладовищ та йтиме підготовка до ремонту дорожнього покриття.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]