Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Життя, здоров’я – це найбільше диво…
2018-04-27

Кожній людині життя дарує здоров’я, бажання творити, реалізовувати себе як особистість, робити вибір. Але не кожний з нас вміє розпорядитися безцінним даром. Ми по-різному йдемо життєвими стежками – хтось прямо і впевнено, хтось – спотикаючись і падаючи.

Останнім часом стрімко зросли такі негативні явища, особливо серед дітей і молоді, як алкоголізм, куріння, наркоманія, депресія, суїциди. Як допомогти нашим дітям, як показати їм, що життя – це великий Божий дар, який потрібно берегти? Так і виникла ідея відродити діяльність агітбригади «Вогник» (на базі гуртка «Живе слово») по пропаганді здорового способу життя.

         І ось  18 квітня школярів міста зібрав Центр естетичного виховання на виступ агітбригади за темою: «Ми – за здоровий спосіб життя!». Присутні познайомилися із шкідливим впливом на людський організм куріння, наркотиків, шкідливої їжі, із цікавістю переглянули вдало підібрані відеоролики «Ти куриш?», «Про реальне життя наркоманів», «Їжа корисна та шкідлива». Бурхливих аплодисментів глядачів заслужили виступи команди черлідингу «Грація»  гімназії ім.. Т.Г.Шевченка (керівник Тетяна Хоменко) та учасників бійцівського клубу «Миргород» (керівники Віктор та Анатолій Бужини).

Тематичні пісні, інсценівки, ігри теж сприяли глибокому осмисленню сучасною молоддю тих небезпек і ризиків, які несуть шкідливі звички. Маємо надію, що зерна, посіяні вихованцями «Вогника», щедро проростуть й додадуть нашим дітям здоров’я, оптимізму, бажання вести здоровий спосіб життя.

Хочеться висловити слова щирої вдячності вихованцям гуртків «Живе слово» (керівник Валентина Чемара) та «Калинове намисто» (керівник Юлія Манофа), звукорежисеру Родіону Дерію, нашим гостям Тетяні Хоменко, Віктору та Анатолію Бужину за цікавий захід та плідну співпрацю.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи

Центру естетичного виховання

Валентина Чемара

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги жителів сіл Гаркушинці, Вовнянка, Петрівці

Виїзний прийом громадян спеціалістами комунальних служб Миргородської міської ради

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]