Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Житлові субсидії у готівковій формі виплачуватимуться одночасно з виплатою пенсій
2019-02-18

З 1 березня цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. Рішення щодо монетизації субсидій було прийнято Кабінетом Міністрів України. 6 лютого цього року та доручено Пенсійному фонду виплату субсидії пенсіонерам.

В урядовій постанові визначено, що особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій буде здійснюватися через Пенсійний фонд України. Тобто, житлові субсидії у готівковій формі виплачуватимуться одночасно з виплатою пенсій.

Головне управління Пенсійного фонду області фінансуватиме субсидії одночасно з фінансуванням виплати пенсій в межах визначених сум. Кошти будуть перераховуватися на пенсійні рахунки установ, де особа одержує пенсію відповідно до укладених договорів – або в уповноважених банках, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

 

Інформаційно — консультативна служба

Миргородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо проєкту Статуту Миргородської міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області

     
     
Вакансії

Актуальні вакансії

     
     
Оголошення

Схвалено Єдиний проєктний портфель публічних інвестицій Миргородської  міської територіальної громади на 2026 рік

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]