Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Журналістів привітали з професійним святом
2021-06-04

Напередодні Дня журналістів, яке відзначають 6 червня, міський голова Сергій Соломаха спілкувався із представниками місцевих ЗМІ. Сергій Павлович привітав журналістів зі святом, подякував їм за принциповість, об’єктивність і професійність. Побажав колективам і кожному працівнику творчих успіхів і наснаги у відповідальні роботі та вручив Почесні грамоти: колективу телестудії "Миргород", колективу відділу радіомовлення міської телестудії "Миргород", редакції газети "Прапор перемоги" (ТОВ "Інформаційний центр "Миргородщина") , агентству "Репортер" Миргородської станції юних туристів.

Незважаючи на святкову пресконференцію, тематика поставлених журналістами питань була актуальною та досить різноманітною. Оскільки саме медіа завжди тримають руку на пульсі житті, то за круглим столом обговорили основні напрямки співпраці з урахуванням усіх реорганізацій та змін у житті великої Миргородської громади: медицини, освіти, ремонту доріг, завершення об'єктів будівництва, які відновлюються у співфінансуванні з міжнародними організаціями, та багато інших тем сьогодення. 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]