Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання комісії з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості
2020-12-22

22 грудня працювала постійна комісія Миргородської міської ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій. Під час засідання  було детально проаналізовано майже 60 проєктів рішень у різних галузях, кошториси цільових програм, майбутній фінансовий документ Миргородської міської територіальної громади, до якої  нині входить 37 населених пунктів з адміністративним центром – містом Миргород.

Тож нині триває процес формування бюджету нової громади, реорганізації та приєднання майна сільських територій до міської громади. Планується утворення у складі Миргородської міської територіальної громади чотирьох старостинських округів: Хомутецький старостинських округ з центром в селі Хомутець, до якого входять села: Хомутець, Довгалівка, Малі Сорочинці, Зубівка, Руда, Білики, Лещенки, Марченки, Милашенкове; Петрівцівський старостинських округ з центром в селі Петрівці, до якого входять села: Петрівці, Кузьменки, Гаркушинці, Рибальське, Вовнянка, Слобідка, Мальці, Носенки, Осове; Кибинський старостинських округ з центром в селі Кибинці, до якого входять села: Кибинці, Бієве, Ярмаки, Ємці, Єрки;  Дібрівський старостинських округ з центром в селі Дібрівка, до якого входять села: Дібрівка, Верховина, Веселе, Глибоке, Котлярі, Показове, Стовбине, Шпакове, Шахворостівка, Деркачі, Любівщина, Малинівка, Трудолюб. Для жителів цих населених пуктів буде забезпечено надання адміністративних, соціальних та комунальних послуг. 

Через пандемію коронавірусу та ухвалені урядом рішення щодо підтримки бізнесу в умовах карантину, передбачено ухвалення місцевих документів, які допоможуть платникам податків зменшити фінансове навантаження. Так на комісії було розглянуто рішення про надання пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік для підприємств, які є власниками будівель лікувально-профілактичного, оздоровчого, реабілітаційного призначення, а також наданя пільг із сплати  земельного податку для розміщення та постійної діяльності Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Низка рішень у сфері медицини, освіти, культури та спорту стосувалася передачі майна сільських рад на баланс громади з відповідним фінансуванням. Було підтримано на засіданні і розподіл коштів за програмами соціального захисту  та житлово-комунальної сфери, дорожньо-мостового господарства, благоустрою та екології. Підтримано фінансування проєктів,  розпочатих у поточному році,  та міських програм: "Місто активних громадян", "Громадський бюджет", а також Програми  з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей  жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству, Цільової програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення іміджу та розвитку співробітництва, Програми культурно-мистецького розвитку та інші.

Перелік питань порядку денного:

 1. Про бюджет Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про надання пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік.
 3. Про встановлення пільг із сплати  земельного податку.
 4. Про затвердження плану реалізації стратегічних напрямків економічного та соціального розвитку Миргородської міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки.
 5. Про внесення змін до рішення 29 сесії міської ради 7 скликання від 4 грудня 2017 року №108 "Про затвердження Концептуальної програми розвитку міського пасажирського транспорту м. Миргород на 2017- 2021 роки".
 6. Про утворення старостинських округів Миргородської територіальної громади.
 7. Про затвердження Програми забезпечення діяльності депутатів Миргородської міської ради на 2021 рік.
 8. Про затвердження Програми підтримки діяльності органів самоорганізації населення Миргородської територіальної громади на 2021 рік.
 9. Про внесення змін та доповнень до рішення 21 сесії міської ради 7 скликання від 27 лютого 2017 року №5 «Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та модернізації  об’єктів інфраструктури міста Миргород на 2017-2021 роки».
 10. Про внесення змін до рішення 19 сесії міської ради 7 скликання (друге засідання) від 22.12.2016 року №32 «Про затвердження Міської програми благоустрою міста на 2017-2021роки».
 11. Про затвердження переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища міста у 2021 році.
 12. Про затвердження Програми «Питна вода Миргородщини по Миргородській міській територіальній громаді на 2021-2027 роки».
 13. Про виділення коштів на відшкодування плати з утримання будинків та прибудинкових територій.
 14. Про прийняття з державної власності в комунальну власність територіальної громади квартири №41 по вул. Шишацька, 86-А.
 15. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Миргородської  міської територіальної громади на 2021 рік.
 16. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2021 рік.
 17. Про звільнення від сплати за комунальні послуги.
 18. Про затвердження Переліку першого та другого типу об’єктів оренди  комунального майна Миргородської міської територіальної громади.
 19. Про затвердження мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території  Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
 20. Про затвердження Цільової програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення іміджу та розвитку співробітництва на 2017-2021 роки в новій редакції.
 21. Про затвердження Положення про Громадський бюджет Миргородської міської територіальної громади.
 22. Про внесення змін до рішення 47 сесії міської ради 7 скликання від 09.08.2019 року №160 "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області" у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".
 23. Про внесення змін до рішення 46 позачергової сесії міської ради 7 скликання від 12 липня 2019 року №145 "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".
 24. Про внесення змін до рішення 33 сесії міської ради 7 скликання (2 засідання) від 28 грудня 2017 року № 292 "Про затвердження Програми реалізації проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)".
 25. Про затвердження Програми "Місто активних громадян" на 2017-2022 роки в новій редакції.
 26. Про затвердження Програми "Здоров'я жителів Миргородської міської територіальної громади" на 2021 рік.
 27. Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства "Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Миргородської міської ради Полтавської області на 2021 рік.
 28. Про затвердження Програми "Підтримки та розвитку КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради на 2021 рік".
 29. Про прийняття у власність Миргородської міської територіальної громади об'єктів та майна закладів охорони здоров"я.
 30. Про затвердження Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Миргородської міської громади на 2021 рік та кошторису видатків на організацію проведення заходів Програми.
 31. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
 32. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Біликівського навчально-виховного комплексу Миргородської районної ради Полтавської області та його реорганізацію.
 33. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Гаркушинського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Миргородської районної ради Полтавської області та Гаркушинського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Промінчик» та їх реорганізацію.
 34. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Миргородської районної ради Полтавської області та Дібрівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Пролісок» та їх реорганізацію.
 35. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Опорного навчального закладу «Хомутецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області», Хомутецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Рукавичка» та Малосорочинського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Соняшник» та їх реорганізацію.
 36. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Зубівський навчально-виховний комплекс Миргородської районної ради Полтавської області.
 37. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Кибинської загальноосвітньої школи I-III ступенів  Миргородської районної ради Полтавської області та Кибинського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Берізка» та їх реорганізацію.
 38. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади опорного навчального закладу «Трудолюбівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Миргородської районної ради Полтавської області» та Трудолюбівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Дзвіночок» та їх реорганізацію.
 39. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Петрівцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Миргородської районної ради Полтавської області та Петрівцівського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Сонечко» та їх реорганізацію.
 40. Про затвердження Програми розвитку спорту  Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
 41. Про затвердження Програми  з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей  жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
 42. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Миргородського районного будинку культури.
 43. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади Миргородської централізованої бібліотечної системи.
 44. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади клубних закладів.
 45. Про затвердження Статуту комунального підприємства "Міська телестудія "Миргород" в новій редакції.
 46. Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального підприємства “Міська телестудія “Миргород” на 2021 рік.
 47. Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2021 рік.
 48. Про затвердження Міської програми "Забезпечення соціальним житлом, житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 рік".
 49. Про затвердження  Програми допомоги мешканцям територіальної громади, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації  (надзвичайної події) на 2021 рік.
 50. Про затвердження Програми підготовки молоді Миргородської міської територіальної громади до військової  служби і підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2021 рік.
 51. Про затвердження Міської програми забезпечення пожежної безпеки  на території   Миргородської територіальної громади на 2021 рік.
 52. Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, осіб, залучених до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській  областях під час проведення операції Об’єднаних сил (ООС)  на 2021 рік.
 53. Про затвердження Програми соціального захисту населення Миргородської міської територіальної громади  на 2021 рік.
 54. Про призначення  щомісячної стипендії  Супруненку С.О. – сину загиблого депутата міської ради Супруненка О.А.
 55. Про затвердження Програми громадських оплачуваних робіт Миргородської міської територіальної громади на 2021 рік.
 56. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади майна облікованого на балансі Миргородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]