Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "До чистих джерел"
2015-11-17

За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України 28 жовтня розпочався Всеукраїнський щорічний конкурс «До чистих джерел». До участі запрошуються усі небайдужі до роботи з раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи.

Учасниками конкурсу можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, установи, підприємства, навчальні заклади, громадські організації, ЗМІ та активні громадяни, які надіслали до конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері оздоровлення та охорони водних об’єктів України.

Конкурс  має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України. Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті Мінприроди України за посиланням:http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]