Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Запобігти. Врятувати. Допомогти»
2015-03-24

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» - таку громадську акцію проведено на базі ДПРЧ-5 ДПРЗ-1 ГУ ДСНС України у Полтавській області. Під час акції миргородські рятівники провели для учнів шкіл ознайомлювальні бесіди на екскурсії по Миргородській пожежній частині.

Метою проведення даного заходу на території м. Миргород було навчання населення на підростаючого покоління правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях та ознайомлення із повсякденною роботою рятівника. також метою даного заходу було популяризація професій – пожежного серед молоді міста. На даному заході були присутні майже 70 осіб із 3х навчальних закладів міста Миргород. Також під час проведення громадської акції Миргородські пожежні – рятувальники провели гасіння умовної пожежі із застосуванням спеціального пожежного обладнання , а саме – ГПС -600. Багато хто із учнів загальноосвітніх шкіл Миргородщини виявив бажання у майбутньому вступати до ВНЗ системи ДСНС аби бути такими ж мужніми, як представники професій – рятівник.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]