Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Заняття з хорового співу у студентів Університету III віку
2022-02-23

На базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради працює багато факультетів та гуртків для студентів Університету III віку, які об’єднують літніх людей задля цікавого і корисного дозвілля. Деякі слухачі, бажаючи ділитися своїми знаннями та досвідом, стали викладачами – волонтерами, одночасно продовжуючи навчатися.

На заняттях з  хорового співу студенти вивчають тексти пісень і підвищують рівень свого співу. Вони постійно беруть участь у заходах, які проводяться для підопічних Територіального центру та демонструють тим самим свою майстерність. Заняття хоровим співом проводить активна студентка і  волонтер Раїса Карюк. Незважаючи на свій поважний вік, вона не може сидіти склавши руки, тому й допомагає іншим літнім людям розвивати свої таланти, підбирає репертуар, ділиться власним досвідом, знаннями та уміннями. Раїса Іванівна пише музику і вірші та вміє своєю любов’ю до музики занурити присутніх у світ прекрасного. Вона вміє створити дружню атмосферу та дарує людям неповторні миті щастя.

     Якщо ви прагнете крокувати в ногу з часом, розвивати свої таланти, або бажаєте реалізувати себе у якості викладача – приєднуйтесь до лав  студентів Університету III віку!

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net