Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Заняття з арт-терапії “Робота з образом Я ”
2023-03-03

Останнім часом все більшої популярності набувають заняття з арт – терапії, або терапії образотворчим мистецтвом, яка здатна аналізувати психічний стан людини і дозволяє розширити діапазон своїх можливостей та зняти психічну напругу. Саме такий захід  для студентів Університету III віку організувала та провела  психолог Міжнародної гуманітарної організації “ INTERSOS” Людмила Мисяк під назвою “ Робота з образом Я“. Пані Людмила запропонувала підопічним Територіального центру роботу з метафоричними та глибинними артистичними образами зображення людей, природи, тварин або життєвих ситуацій, які допомагають заглянути всередину себе і знайти відповіді на життєві питання.

Слухачі Університету III віку з великим задоволенням і цікавістю виконували вправи і поставлені завдання та досягли певних результатів: краще пізнали самого себе і один одного та отримали заряд позитивної енергії і натхнення на подальші зустрічі.

 

Територіальний центр соціального обслуговування

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]