Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Заняття факультету «Університету третього віку»
2015-12-11

У міській бібліотеці для дорослих ім. Д.Гурамішвілі було проведене чергове заняття літературно–мистецького факультету «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування, на якому присутні докладно ознайомилися з життєвим шляхом і творчим доробком Григорія Сковороди – видатного українського філософа, поета і педагога.

Цікаву роповідь про відомого мислителя підготували і провели для студентів  університету провідний бібліотекар Ніна Рудь та бібліограф Маргарита Олійник - Локай. Лекція про значну роль і місце Григорія Сковороди в розвитку філософської думки на Україні супроводжувалася музичним слайд–фільмом.

Присутні на занятті слухачі університету не лише ознайомилися з однією з яскравих особистостей історичного минулого нашого краю, але й вшанували пам’ять Григорія Сковороди, який був не тільки одним з найвидатніших мислителів свого часу, але і справжнім патріотом України.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]