Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Закликаємо інформувати про виявлення та знищувати мітки, які окупанти лишають на дорогах чи будівлях
2022-02-26
Шановні жителі м. Миргорода та Миргородського району при виявленні підозрілих сигнальних міток, маячків чи позначок, просимо не проходити повз. Це можуть бути: позначки фарбою, датчики з лампочкою або пластикові круглі помітки на дахах будинків, у під'їзді, на дорогах. Таку мітку потрібно знищити, записавши її землею або піском, заклеївши, закривши шифером чи камінням чи в інший спосіб зробити «невидимими». 
Зафарбовування таких міток не ефективне, вони проявляються крізь фарбу при світлі ультрафіолету. Також слід негайно повідомити місцевим правоохоронцям за номером 102 про місце знаходження такої мітки.
Якщо за номером 102 не відповідають - знищуємо мітки самі. Повідомлень багато, фізично просто можна не встигати. Просимо віднестися до цього з розумінням.
Ворог може використовувати мітки для коригування вогню артилерії чи авіаударів. Сфотографуйте мітку і надішліть знімок у телеграм-канал @ukraine_avanger_bot.
У разі ж виявлення підозрілих пакунків, валіз, сумок чи інших предметів, що можуть становити загрозу, у жодному разі не можна торкатися і переносити їх. За можливості, треба позначити місце виявлення предмета, обмежити доступ до нього інших осіб та зателефонувати до служб порятунку: "101" або "102". В умовах воєнного стану вчасно надана інформація має вагоме значення для прийняття життєво важливих рішень, переконують правоохоронці.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]