Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування
2022-02-22

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у загальних зборах Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, що відбулися 22 лютого в Полтаві.

Учасники зібрання обговорили практичні аспекти системи територіальної оборони та цивільного захисту, заслухали інформацію про надання поштових послуг територіальним громадам Полтавщини, розглянули питання про співпрацю Головного управління ДПС у Полтавській області та органів місцевого самоврядування щодо наповнення місцевих бюджетів, актуальні питання земельних відносин та інші.

Докладніше - на офіційному сайті Полтавської обласної ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net