Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Задимлене місто дуже шкодить здоров’ю
2018-08-28

Осінь – пора збору урожаю. Разом з приємними клопотами виникає дуже проблемне питання – паління сміття, обрізаних гілок з дерев, листя. Частина мешканців скидає його на купи та спалює. У процесі згорання в повітрі зростає кількість шкідливих домішок таких як вуглекислий газ, оксиди азоту, сірки, звичайної сажі. Сморід від багать негативно впливає на стан здоров’я осіб похилого віку, людей з серцево-судинними захворюваннями.

Для вирішення даної проблеми паління, а також з метою запобіганню утворення несанкціонованих звалищ та утилізації сміття, скошеної трави, бур’янів, гілок, опалого листя інспекція з благоустрою пропонує мешканцям домогосподарств звернутися до голів вуличних комітетів з метою виділення місця для організованого збору гілля, листя тощо для подальшого вивезення КП «Спецкомунтранс».

Згідно з «Правил благоустрою території міста Миргорода» на об’єктах благоустрою міста підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам – підприємцям, а також громадянам забороняється розпалювати багаття, спалювати опале листя, гілки, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, пляжів, кладовищ, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту та інших не відведених для цього місцях. За порушення  «Правил благоустрою території міста Миргорода» передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.

У разі виявлення вищевказаних порушень Правил благоустрою просимо звертатися  до інспекції з благоустрою за телефоном 5-20-67.

Просимо поважати себе та оточуючих, не палити сміття, обрізані гілки з дерев, скошену суху траву та бур’яни. Задимлене місто дуже шкодить здоров’ю мешканців. Давайте будемо сумлінними громадянами!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 27 вересня 2023 року

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
     
Увага! Змінено дату проведення виконкому!

 Заплановане на 28 вересня 2023 року засідання виконавчого комітету перенесено на 02  жовтня . Початок о 10.00.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net