Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
З нагоди ювілею держави міський голова вручив Почесні грамоти землякам
2021-08-25

З нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України  та  за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, особисту ініціативу, наполегливість  Почесною грамотою Миргородської міської ради  нагороджено старшого лейтенанта, командира 7 взводу охорони 2 підрозділу охорони територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області  Острянина Олександра Валерійовича   та старшого сержанта, контролера І категорії (заступник командира відділення) 1 відділення  7 взводу охорони 2 підрозділу охорони територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області Шкурка Максима Васильовича. Сьогодні міський голова Сергій Соломаха вручив відзнаки землякам та подякував їм за сумлінну службу на благо України та нашої громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]