Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Викрили горе-мисливців
2015-11-24

Проведеним спільним рейдом Миргородських поліцейських та Єгерської служби місцевого осередку Українського товариства мисливців та рибалок було виявлено двох чоловіків, які вийшли на полювання у невстановлений для цього час.

Як з’ясувалося, 35-річний чоловік та його 40-річний товариш, прихопивши з собою мисливські рушниці, попрямували кукурудзяним полем на території Ярмаківської сільської ради. Чоловіки сподівалися вполювати дикого кабана.

Саме на території вказаного поля їх помітили правоохоронці. На місце події прибула слідчо-оперативна група Миргородського відділу поліції.

Своїми діями чоловіки порушили Закон, адже вийшли на полювання у заборонений для цього час (стаття 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Матеріали перевірки працівники поліції направили до Миргородського товариства мисливців та рибалок.

Шановні мисливці!

Вирушаючи на полювання - дотримуйтесь законодавства, перевірте наявність необхідних для цього дозвільних документів, у тому числі на зброю. Під час мисливських ловів суворо дотримуйтеся правил безпеки та полювання, адже за порушення останніх передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. 

Миргородський відділ поліції

Головного управління Національної поліції

в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]