Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Використання сучасних технологій у навчально-виховному процесі
2015-12-29

Проблеми молодих педагогів та використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі на часі в освітньому просторі нашого міста. Керівники навчальних закладів та їх заступники з навчальної роботи стали учасниками постійнодіючого семінару «Використання сучасних технологій у навчально-виховному процесі. Становлення молодого педагога у сучасних умовах: інноваційний підхід», який відбувся 03 грудня 2015 році. Учасників семінару приймав педагогічний колектив ЗОШ I-III ст. №1 ім. Панаса Мирного.

Теоретична частина семінару була представлена змістовними презентаціями директора ЗОШ I-III ст. №1 ім. Панаса Мирного Фененко В.В. та методиста міського методичного кабінету Білецької Р.О. Перегляд уроків біології (учитель Мирошніченко В.А.), фізичної культури (учитель Корнієнко А.В.), природознавства (учителя Четверова І.В., Марченко Т.Ю.) показав, як теоретичні засади втілюються в практику педагога як молодого, так і досвідченого.

Під керівництвом учителя-методиста Ксьонз С.В. слухачі своїми руками виготовили новорічні подарунки для воїнів АТО та висловили їм свої побажання у Новому 2016 році, які відтворила у зворушливому листі директор НВК (днз-знз) «Гелікон» І.А.Карач.

 

Невєрова Ю.В., завідувач методичним кабінетом

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]