Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Втрата чинності ЗУ «Про міліцію»
2015-11-26

Згідно статті 102 Бюджетного кодексу України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, фінансуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива, надані зокрема:

звільненим зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи;

-           дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні.

Пільги зазначеним категоріям громадян надаються у відповідності до Закону України “Про міліцію”.

З 7 листопада 2015 року набрав чинності Закон України “Про Національну поліцію”, згідно з Прикінцевими та Перехідними положеннями якого визнано таким, що втратив чинність Закон України “Про міліцію”.

Особи, які мали право на пільги згідно із Законом України “Про міліцію” (звільнені зі служби за віком, хворобою або за вислугою років працівникам міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні) з 07.11.2015 втратили право на пільги та можуть звернутися за призначення житлової субсидії.

Програмою житлових субсидій передбачено компенсацію понесених сім’ями витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у межах соціальних норм житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, що перевищують визначений обсяг обов’язкового відсотка платежу.

Рекомендуємо звертатись до управління праці та соціального захисту населення для оформлення субсидії.

 

Управління праці та соціального

захисту населення

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]