Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Вшанували пам’ять засновника "Миргородкурорту"
2015-11-25

25 листопада виповнилося 167 років з дня народження видатного лікаря, громадського діяча, засновника курорту «Миргород» Івана Андрійовича Зубковського. Пам'ять земляка на місці поховання та біля пам’ятника на території курорту вшанували покладанням квітів адміністрація та працівники «Миргородкурорту», представники Миргородської міської ради та громади міста, учні та викладачі Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 імені І.А. Зубковського.

Цього дня миргородці згадували нелегкий і багатий на події життєвий шлях Івана Андрійовича. Про життя Зубковського нагадав директор народного музею історії курорту «Миргород» Анатолій Шкурко. Іван Зубковський народився у с. Єрки у родині сільського священика. Дитинство і молодість провів у Миргороді. Завзятий у навчанні і громадському житті, провідник ідей реорганізації медицини, втілення нових підходів у покращенні здоров’я населення Іван Андрійович завжди знаходив застосування своєму покликанню лікаря і таланту організатора. Його ім'я назавжди вписано в історію нашого краю. Найбільшим надбанням і підсумком життя лікаря стало те, що він відкрив мінеральне миргородське джерело в 1914 році і після того,  в  28 квітня 1917 року,  було відкрито  перший курортний сезон. З невеличкого приміщення, де стояло п'ять ванн, курорт Миргород  в 2013 році  було визнано кращим курортом світу.  І сьогодні послідовники засновника курорту «Миргород» Івана Андрійовича Зубковського не забувають історію та достойно продовжують розпочату ним благородну справу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]