Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Візит експертів Проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ"
2020-01-21

20-21 січня у Миргороді працюють консультанти Проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ". У рамках співпраці з Проєктом "Енергоефективність у громадах ІІ", який реалізується в Україні компанією "Німецьке товариство міжнародного співробітництва" (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), у Миргороді триває впровадження чергового інвестиційного заходу. Він, зокрема, передбачає розробку ПКД на реконструкцію будівлі гімназії ім. Т.Шевченка. Нині визначено підрядника з реконструкції об'єкту  та продовжуються інформаційні заходи у цьому контексті.

Консультанти Проєкту Олег Маслєніков та Андрій Барулін  зустрілися із керівником міста, заступниками міського голови, представниками депутатських профільних комісій Миргородської міської ради.  Під час зустрічі було обговорено план виконання запланованих робіт. Відбувся візит до гімназії ім. Т.Г.Шевченка. Під час зустрічі у залі засідань міської ради було проаналізовано рівні МЕМ, розрахунок отриманих заощаджень. Також у рамках заходу передбачено проведення тренінгу для відповідальних осіб, що займаються енергозбереженням у бюджетних будівлях міста "Енергоменеджмент. Основні моменти".

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]