Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Вітання колективу курорту "Миргород" зі 100-річним ювілеєм
2017-05-12

Шановні працівники миргородського курорту, жителі Миргорода та наші гості!

Щиро вітаю миргородську громаду та колектив Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» зі знаковою подією. 12 травня миргородській оздоровниці виповнюється 100 років.

Перегортаючи сторінки історії курорту, який у 1917 заснував земський лікар Іван Зубковський, миргородці щиро захоплюються змінами, які відбуваються упродовж цих років на підприємстві. Сьогодні курорт «Миргород» - лідер санаторно-курортної системи України. Досягнення колективу оздоровниці неодноразово відзначалися на державному та міжнародному рівнях. Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» здобуло перемогу у Національному рейтингу «Лідер товарів та послуг України», нагороджено «Золотим знаком якості товарів і послуг України», має звання «Кращий лікувально-оздоровчий заклад» і «Флагман сучасної медицини». Неодноразово в Україні визнавалося «Підприємством року». А 17 жовтня 2013 року на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації водолікування та кліматолікування (ФЕМТЕК) у Греції курорт «Миргород» отримав вищу нагороду міжнародної спільноти фахівців курортної справи - звання «Кращого курорту світу». Ці здобутки не були б можливими без наполегливої праці команди професіоналів на чолі з генеральним директором ПрАТ «Миргородкурорт», Заслуженим лікарем України Олександром Гавловським. Олександр Данилович постійно дбає про створення європейських умов для  лікування та відпочинку. Ефективне лікування за десятиліттями напрацьованими методиками, комфортний і змістовний відпочинок, дарують здоров'я і незабутні враження всім відпочиваючим курорту «Миргород».

Перспективна стратегія розвитку оздоровниці приємно радує. Це відзначають миргородці та гості. Щорічно за здоров'ям у Миргород приїжджають громадяни з 30 країн світу. І колектив курорту не зупиняється на досягнутому, а ставить перед собою гідне завдання: високо нести звання "Кращий курорт світу" і зробити його ще більш привабливим та комфортним.

З нагоди ювілею щиро дякую команді курорту "Миргород" за професіоналізм, розвиток санаторно-курортної бази, туристичної привабливості нашого краю, наповнення міського бюджету. Окремі слова вдячності ветеранам санаторно-курортної галузі за внесок у розвиток оздоровниці. Бажаю трудовому колективу курорту подальших успіхів та процвітання. Нехай слава про миргородську оздоровницю, яка допомагає тисячам людей відновлювати здоров'я, і надалі шириться на міжнародних теренах!

З повагою,

міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]