Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Вітальний адрес
2015-12-03

На адресу міського голови Сергія Соломахи надійшов вітальний лист від команди проекту «Енергоефективність у громадах». У тексті, зокрема, йдеться

Шановний Сергію Павловичу!

 

Від імені команди проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationals Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, дозвольте висловити Вам нашу глибоку повагу та привітати Вас із переобранням на посаду міського голови міста Миргород!

Ми глибоко переконані, що наша плідна співпраця у рамках виконання Меморандуму, підписаного 6 лютого 2014 року між містами консорціуму на чолі з Полтавською обласною державною адміністрацією та проектом «Енергоефективність у громадах» за активної підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, буде й надалі спрямована на примноження досягнень у сфері ефективного використання енергоресурсів у м. Миргород.

Бажаємо Вам подальших успіхів і нових звершень у Вашій роботі на благо розвитку очолюваної Вами громади, нехай команда однодумців буде надійною, а всі плани реалізуються! Зичимо Вам міцного здоров'я, творчої енергії, щастя та добробуту!

Зі щирою повагою, команда проекту «Енергоефективність у громадах»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]