Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відкриття реабілітаційного відділення у Миргородській лікарні
2024-07-05

1 липня КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" відкрила нове відділення з реабілітації. Тепер у жителів громади є можливість проходити реабілітацію абсолютно безкоштовно за програмою медичних гарантій. Це означає, що кожен, хто потребує допомоги у відновленні здоров'я після захворювань опорно-рухової системи, нервової системи або травм, може отримати її в Миргороді.

Відділення наразі має 20 ліжок, з можливістю розширення до 40 в майбутньому. Це стаціонарна реабілітація, де пацієнти можуть отримувати допомогу від кваліфікованих лікарів фізичної та реабілітаційної медицини. Вони працюють з пацієнтами після травм, ампутацій, а також з тими, хто переніс хвороби серцево-судинної та дихальних систем.

Кожен кабінет у відділенні оснащений сучасним обладнанням, яке допомагає у реабілітації та відновленні втрачених функцій організму. Обладнання було придбане завдяки підтримці партнерів Миргородської лікарні.

Відкриття реабілітаційного відділення стало можливим завдяки співпраці міської влади, партнерів, донорів, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА та Міністерства охорони здоров’я. Воно забезпечить необхідну підтримку не тільки місцевим жителям, але й військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні в медичних закладах міста.

Відділення пропонує багато послуг, серед яких реабілітація після ендопротезування та унікальні методики активації нейром’язової системи, що особливо ефективні при проблемах з хребтом і постінсультних станах. Відділення також надаватиме послуги дітям з проблемами опорно-рухового апарату.

Для отримання направлення на лікування пацієнти можуть звернутися до свого сімейного лікаря, травматолога або невропатолога. Відділення укомплектоване професійним медичним персоналом, який завжди готовий допомогти кожному, хто цього потребує.

Миргородська лікарня інтенсивного лікування продовжує розширювати свої можливості, надаючи мешканцям громади та військовослужбовцям необхідну підтримку та високоякісні медичні послуги.

Більше про відділення з реабілітації дивіться у сюжеті телестудії "Миргород".

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]