Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося засідання робочої групи
2020-11-24

Міський голова Сергій Соломаха провів  засідання робочої групи, до складу якої увійшли представники депутатських фракцій. На порядку денному було детально обговорено питання, які передбачені розпорядженням про скликання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання, що заплановане на 4 грудня, а також проаналізовано пропозиції, які надійшли від керівників політичних сил щодо формування постійних комісії, їх кількісного складу та голів комісій.

Міський голова розповів депутатам про порядок підготовки та  ведення сесії, зазначивши, що для повноцінного підготування  та проведення засідання  сесії мають відбутися постійні комісії.  Раніше їх кількісний склад формували за професійним принципом.  Такий підхід Сергій Соломаха пропонує і для  утворення депутатських комісій міської ради восьмого скликання.  На засіданні робочої групи було попередньо обговорено назви постійних комісій, їх очільників та  персональнй склад.  Також було детально проговорено подані кандидатури на керівників постійних комісій та інші організаційні питання підготовки та проведення засідань постійних комісій та сесії.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]