Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося засідання Асоціації міст України
2015-12-07

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у засіданні  Асоціації міст України, що відбулося за участю  Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана. У зібранні взяли участь представники українського парламенту, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування, керівники місцевих громад.

Під час засідання правління Асоціації міст України за участю Голови Верховної Ради України В.Гройсмана було обговорено питання децентралізації, внесення змін до Конституції, механізмів підвищення ефективності місцевого самоврядування. Після виступу парламентаріїв відбулася динамічна дискусія між представниками центральних органів влади, керівниками всеукраїнських асоціацій та новообраними керівниками органів місцевого самоврядування.

Передувала засіданню АМУ зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з представниками  органів місцевого самоврядування з нагоди Дня місцевого самоврядування. Народним депутатам та керівникам територіальних громад  було вручено Почесні Грамоти Верховної Ради України та Подяки Прем’єр-Міністра. За внесок у розбудову місцевого самоврядування міського голову Сергія Соломаху відзначено Подякою Прем’єр-Міністра України.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]