Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
2023-05-17

17 травня в залі засідань міської ради відбулося  чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянули основні питання: виконання плану реалізації стратегічних напрямків економічного і соціального розвитку громади та  результати роботи відділу моніторингу місцевих податків та з питань зайнятості за минулий рік. Перед початком розгляду питань  міський голова Сергій Соломаха оголосив хвилину мовчання за полеглими Захисниками.

Уже традиційно на засіданнях виконавчого комітету у залі відбулося нагородження  найкращих миргородців. Цього разу Сергій Павлович вручив Подяку Миргородської міської ради родині Валерію та Олені Нечепаєвим за дбайливе виховання і вагомий внесок у розвиток та успішне зростання доньки Дар'ї, створення сприятливих умов для формування високих духовних і моральних якостей дитини, збереження сімейних традицій.

Дарія - учениця 9 класу Миргородського ліцею імені Т.Г. Шевченка, переможниця IV (Всеукраїнського) етапу олімпіади з української мови та літератури, IV (Всеукраїнського) етапу олімпіади з історії, XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За вагомі досягнення  в навчанні Дарія отримає грошову винагороду в сумі 20 тисяч грн.  Це кошти з цільового фонду міської ради, передбачені на заохочення та підтримку творчих і обдарованих дітей нашої громади.

Після привітань та оплесків на честь юної школярки, на засіданні було розглянуто та ухвалено рішення з основних та поточних питань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]