Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулася 29 позачергова сесія міської ради
2023-01-05

П'ятого січня 2023 року відбулася 29 позачергова сесія міської ради восьмого скликання. Вів засідання міський голова Сергій Соломаха. У роботі сесії взяли участь 23 депутата. На порядок денний винесено чотири нагальних питання та прийняті важливі для громади рішення.

Депутати внесли зміни до показників бюджету Миргородської міської територіальної громади на 2022 рік. Начальник фінансового управління  Сергій Скляр акцентував увагу присутніх, що дохідна та видаткова частини бюджету Миргородської міської територіальної громади за рахунок міжбюджетних трансфертів збільшуються на 31,2  млн. грн за рахунок субвенції з обласного бюджету на компенсацію різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Ця сума спрямовується відділу житлово-комунального господарства для подальшого фінансування КП “Миргородтеплоенерго” в сумі 13,7 млн. грн. та КП “Миргородводоканал” в сумі 17,6 млн. грн.

Друге питання порядку денного позачергової сесії стосувалося бюджету Миргородської міської територіальної громади на 2023-й рік. Депутати міської ради затвердили освітню субвенцію, розподілену Кабінетом Міністрів, в сумі 98, 6 млн.грн.

Усі рішення, які попередньо були опрацьовані на профільній комісії та  погоджувальній раді керівників депутатських фракцій політичних партій міської ради, депутати підтримали.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]